Nezaraditeľné haluze

Nezaraditeľné haluze Po požití LSD sa chudne. No bodaj by nie, keď chladničku stráži sedemhlavý drak!
Nezaraditeľné haluze Čo je najnebezpečnejšia hra? Keď musíte ráno vstať, ale poviete si "Ešte 5 minút"
Nezaraditeľné haluze Aby si si v práci nenamáhal oči, pamätaj na pravidlo 20-20-20. Po 20 minútach práce si urob 20 minútovú prestávku na rezerváciu letenky a potom sa na 20 dní vypar.
Nezaraditeľné haluze Babka napomína vnuka: „Keď kýchaš, prikry si ústa dlaňou!“„Ale, babka, mne zuby nevyletia!“  
Nezaraditeľné haluze Život je iba jeden, zdravie je iba jedno, pravá láska je iba jedna ... ale hlavne, že problémov sú za tri prdele.
Nezaraditeľné haluze Leto 2023: Som tak rád, že nesneží. Nedokážem si predstaviť, že by som v tom hice ešte musel odhadzovať sneh.
Nezaraditeľné haluze Koľko máte rokov? 27 rokov. Ako dlho už pracujete? 30 rokov. A to je ako možné? To viete, nadčasy.
Nezaraditeľné haluze Vedúci napomína nie veľmi pracovitého zamestnanca:  Uvedomte si, že práca je to najcennejšie, čo človek má! Ja si to plne uvedomujem, pán vedúci, preto si jej trochu šetrím aj na zajtra!
Nezaraditeľné haluze Po tom, čo prieskumy dokázali, že sa ženám behajúcim bez podprsenky predlžujú prsia, začali niektorí muži behať bez treniek.
Nezaraditeľné haluze Zákony práce: 1. Hocičo sa pokazí, niekto o tom vie vždy dopredu. 2. Ak ide všetko podľa plánu, niekde sa stala chyba.
Nezaraditeľné haluze Mäsokombináty oznámili, že od septembra budú vyrábať údeniny opäť z čistého mäsa! Múka je už taká drahá, že sa im ju neoplatí do údenín pridávať.
Nezaraditeľné haluze Matematická úloha: Jožo má 72 rokov, Evka 20 rokov. Koľko peňazí má Jožo?
Nezaraditeľné haluze Bol som v banke požiadať o úver. Pýtali sa na môj kapitál. Povedal som im, že mám niekoľko desiatok akcií Tesly. Ale to, že sú z kupónovej privatizácie som im už nepovedal.
Nezaraditeľné haluze Na prijímacom pohovore: „Koľko máte rokov?“ „No, mám to bližšie k tridsiatke ako k dvadsiatke.“ „A koľko je to v skutočnosti?“ „Päťdesiat.“
Nezaraditeľné haluze Prežívam životnú Kamasútru. To znamená, že život so mnou vyj3báv4 všetkými možnými spôsobmi.
Nezaraditeľné haluze Mozog hovorí – šalát, srdce – steak, a peňaženka – čínska rezancová polievka.
Nezaraditeľné haluze Keď som bol malý, bál som sa tmy. Dnes ako dospelý, keď vidím účet za elektrinu, bojím sa svetla.
Nezaraditeľné haluze Britskí vedci zistili, že existujú takí ľudia, ktorí majú týždenne 7-8 x sex, každý deň 2-3 hodiny na cvičenie, mesačne vedia prečítať 3-4 knihy, ale neustále sa sťažujú na väzenskú stravu.
Nezaraditeľné haluze Nenechajte sa pomýliť jarou. Váš život stojí stále za hovno, len pri tom svieti slniečko.
Nezaraditeľné haluze Na pohovore: ... ešte otázka, aká je Vaša dobrá vlastnosť? Trpezlivosť. Aha, výborne. Tak mi sa Vám teda ozveme. Netreba, počkám tu.