vtipy

... výber tých najlepších vtipov, čo vám zaručene usmejú tvár : )
Eroticko hanbaté Zahrajme si takú hru. Pošli mi fotku jedného z tvojich ceckov a ja budem hádať, či je to pravý alebo ľavý.
Eroticko hanbaté Ženský orgazmus je len ďalším dôvodom kričať na muža.
Alkoholické Celý život pijem víno a dnes mi doktor povedal, že mám vodu v kolene. To sa mi muselo stať jedine pri čistení zubov.
Pre ženy Začala som cvičiť na stacionárnom bicykli. Muž ma veľmi podporuje. Vždy mi spraví pár obložených chlebíčkov na cestu.
Pre ženy Večer v manželskej posteli. "Drahý, nesplnil si si manželskú povinnosť". "Prepáč miláčik, zajtra ten riad umyjem".
Pre mužov Kto je to manželka? Manželka je žena, ktorá 5 dní v mesiaci nemôže, a ďalších 25 nechce!
Pre mužov Pokiaľ žena začne vetu slovami "Oprav ma, pokiaľ sa mýlim", tak to nikdy nerob. Rozumieš? Nikdy!
Čierno morbídne Muž sa pýta sudcu: "Pán sudca, keby som zabil svokru, odsúdili by ste ma?" "Keby ste tam prihodila aj tú moju, tak vás pustím pre nedostatok dôkazov".
Pre mužov Syn cestuje s matkou v aute "Ja ťa nespoznávam, ona ti prikazuje ako otrokovi, a ty ju na slovo poslúchaš". "Mami, buď v prosím ťa kľude, to je iba navigácia".
Eroticko hanbaté Je máj, lásky čas. To bude alimentov zas.
Pre ženy Rozprávajú sa dve kamarátky: Hľadám chlapa, ktorý by pasoval k mojej osobnosti. Druhá na to: A na psychiatrii si už hľadala?
Nezaraditeľné haluze Dedko a čomu vďačíte za to, že ste sa dožili 100 rokov? No hlavne vďaka tomu, že som ešte nezomrel.
Pre mužov Oci, prečo si nazval mamu migrantkou? Lebo už prekročila všetky hranice.
Kameňáky Ak by si mal možnosť mať 1 milión euro, ale s tým, že ho budeš mať dlhý iba 10 cm. Bral by to? Jasné, veď to sú 3 cm k dobru!
Nezaraditeľné haluze Je mi jedno, že si ma videl za oknom. Keď poviem, že som neni doma, tak som neni doma.
Nezaraditeľné haluze Kamoš spadol z motorky! Ma poškodený mozog, polámané obe ruky a na jedno oko nevidí. To sa potom nečudujem, že spadol.
Pre ženy Prečo všetci tak strašne bojujú proti cukru? Kto pri tebe stál, keď ti bolo najhoršie? Nebola to brokolica, že?
Eroticko hanbaté Muž sa večer postaví pred ženou a začne ukazovať svalstvo. "Máš pred sebou 80 kíl dynamitu drahá". Žena sa len pousmeje "Čo z toho, keď zápalná šnúra má len 5 centimetrov?"
Školsko vzdelávacie Rozprávajú sa dvaja školáci. Čo si včera dostal k narodeninám? Bitku od otca. A prečo, čo si urobil? Otec si vždy spomenie, že sa kvôli mne musel oženiť.
Kameňáky Ponuka aká sa neodmieta: Veštím z platobných kariet. Napíšte mi číslo vašej karty a PIN, a ja vám odhalím vašu finančnú budúcnosť.