Ítečkári

Ítečkári Jeden mladý muž hovoril: Chcem byť veľkým spisovateľom. Pýtali sa ho: A čo pre teba znamená veľký? Odpovedal: To znamená, že chcem písať niečo, čo bude čítať celý svet, niečo, čo prinúti ľudí jednať emocionálne, niečo, čo ich prinúti jačať, kričať, šalieť a revať od zlosti, zúfalstva a bolesti! A teraz pracuje pre Microsoft a píše chybové hlášky.
Ítečkári Keď vypadne internet, môžete si čítať knihy, alebo sa venovať turistike, cvičiť jógu ... a dobre, už ide.
Ítečkári Som IT-čkár a neverím ženám. Neverím softvéru, ktorého zdrojový kód nikto nevidel.
Ítečkári Hral som s týpkom FIFU. Ten nechal zapnutý mikrofón. Keď som vyhrával 3:0 počujem ako hovorí „ a dáš mi keď vyhrám?“ a ženský hlas „hej, ale nevyhráš“ Nechal  som ho vyhrať 5:3.  (Niektorí hrdinovia plášť nenosia).
Ítečkári Ak je niekto šťastný v súkromí, nemusí to dokazovať na sociálnych sieťach.
Ítečkári Priatelia, želám len jedno. Nech je váš život rovnako úžasný, aký predstierate na Instagrame.
Ítečkári Nechápem, ako niekto mohol uhádnuť môj PIN. Čo si mal za PIN? Letopočet, kedy pápež Gregor IX svätorečil Domingo de Guzmána, zakladateľa Dominikánskeho rádu. A v ktorom  roku to bolo? V roku 1234.
Ítečkári Prvá zmienka o internete pochádza z Evanjelia podľa Jána (21,6) kde Ježiš hovorí: "Spustite sieť!"
Ítečkári Obmedzený rozum a neobmedzený internet – dosť blbá kombinácia.
Ítečkári Tí ľudia, ktorí sú vždy online, sú tí najosamelejší.
Ítečkári Žiaden človek nie je tak škaredý, ako vyzerá na občianskom preukaze. A niekto nie je taký šťastný, ako ukazuje na Instagrame.
Ítečkári Považujem za obrovské šťastie, že sme vyrastali v 90. rokoch. Koľko kravín a blbostí sme narobili a nikde žiadna elektronická stopa.
Ítečkári Textrovert: Človek, ktorý je v chate schopný písať ako o život, ale keď si s ním vonku, povie dve slová za hodinu.
Ítečkári Dostať zaracha? To už dnes nie je žiadny trest. Ale zistiť, že je zmenené WiFi heslo.. to už je iná káva.
Ítečkári Najnebezpečnejší sú tí, ktorí nemajú Facebook ani Instagram. Nevieš, čo si myslia, čo robia, či chodia do fitka, či majú vzťah a čo vôbec žrali!
Ítečkári Google je ako ženy. Ešte ani nedokončíte vetu a už si domýšľa.
Ítečkári Aký telefón používajú prostitútky? Flandroid.
Ítečkári Otvorím si Facebook, všetci sú bohatí, každý niekam cestuje, každý má dokonalý vzťah, užíva si zaujímavé hobby. Ako som sa sem dostal ja?
Ítečkári Facebook je ideálnym priestorom k tomu, aby človek po prečítaní niekoľkých desiatok statusov rýchlo zistil, že rozhodne nie je najväčší debil na svete, konkurencia je totiž naozaj veľká.
Ítečkári Povedala: „Bola som zlá, poriadne ma vytrestaj“ A tak som jej nainštaloval Windows 10.