Židovské

Židovské Dávid, máš krásne hodinky. Ďakujem, otec mi ich predal, keď umieral.
Židovské Žiak prišiel ku rabínovi... Rebe, mám takú túžbu žiť večne. Čo pre to mám urobiť? Ožeň sa synu. Ako? Ako mi to pomôže k večnému životu? Nepomôže. Ale túžba prejde.
Židovské Jeden z arabských ropných šejkov naliehavo potrebuje krvnú transfúziu. Zistilo sa, že krvná skupina šejka je veľmi zriedkavá a má ju len jeden Žid. Žid súhlasil, urobili transfúziu a Arab daroval Židovi fantastickú vilu a super drahú limuzínu. O rok neskôr rovnaký príbeh - šejk opäť naliehavo potrebuje krv! Žid s radosťou daruje krv a arabský šejk mu daruje balíček sušienok. Žid neverí svojim očiam a hovorí – „ale veď pred rokom ste mi daroval dom a auto“! Áno, áno ... ale to som ešte nemal v sebe židovskú krv!
Židovské Jeden z arabských ropných šejkov naliehavo potrebuje krvnú transfúziu Zistilo sa, že krvná skupina šejka je veľmi zriedkavá a máju len jeden Žid. Žid súhlasil, urobili transfúziu a Arab daroval Židovi fantastickú vilu a super drahú limuzínu. O rok neskôr rovnaký príbeh – šejk opäť naliehavo potrebuje krv! Žid s radosťou daruje krv a arabský šejk mu daruje balíček datlí. Žid neverí svojim očiam a hovorí: „Ale veď pred rokom ste mi darovali dom a auto“! Áno, áno ... ale to som ešte nemal v sebe židovskú krv ....!
Židovské Starší Žid sa oženil s mladou dámou a mali sa veľmi radi. Avšak nezávisle od toho, ako sa starý pán snažil, jeho manželka nikdy nedosiahla orgazmus. A keďže židovská manželka má nárok na sexuálne uspokojenie, obrátili sa o radu k rabínovi. Rabín si vypočul ich otázku, pohladil si bradu a navrhol: - Najmite švárneho mladíka. A keď sa budete milovať, nech mladík nad vami máva uterákom. To pomôže vašej manželke fantazírovať a určite dosiahne orgazmus. Tak sa vrátili domov, že vyskúšajú rabínovu radu. Najali pekného mladíka a povedali mu, nech nad nimi máva uterákom, keď sa budú milovať. Ale vôbec to nepomohlo a manželka nebola uspokojená. Zničení sa vrátili k rabínovi. - Dobre, povedal ten manželovi, tak to vyskúšajte opačne. Nech sa mladík miluje s vašou ženou a vy nad nimi mávajte uterákom. Zasa sa vrátili domov a nasledovali rabínovu radu. Mladík si ľahol do postele s manželkou a starý pán začal mávať uterákom. Mladík sa s vervou pustil do práce a čoskoro manželka dosiahla obrovský orgazmus. Manžel sa usmial, víťazoslávne sa pozrel na mladíka a hovorí: - Vidíš ty šmak, tak sa má mávať uterákom!
Židovské Pýta sa Kohn Silbersteina: Poraďte mi, kur** sa píše s jedným r, alebo s dvoma? Ja neviem. Ja píšem "milostivá pani".
Židovské Mám pre vás skvelú partiu. Má milión euro veno!! - hlási Kohnovi sprostredkovateľ sobášov. A máte jej fotografiu? - informuje sa Kohn.  Odkedy milión euro potrebuje fotografiu? - čuduje sa sprostredkovateľ.
Židovské „Kohn, zdá sa mi, že sa mi nejako vyhýbate.“ „Nuž, viete, keď ste boli naposledy u nás, tak manželke zmizol náhrdelník.“ „To by som si predsa nedovolil!“ „No áno, veď sme ho potom aj našli, ale podozrenie zostalo...“
Židovské Pýta sa Kohn Silbersteina: Poraďte mi, kur** sa píše s jedným r, alebo s dvoma? Ja neviem. Ja píšem - milostivá pani.