Eroticko hanbaté

Eroticko hanbaté Len slaboch sa vie sťažovať milenke na manželku. Ozajstný macher sa posťažuje manželke na milenku.
Eroticko hanbaté S manželkou sme sa konečne po rokoch sexuálne zladili. Už sa nechce ani mne.
Eroticko hanbaté Prevencia vtáčej chrípky: Muži: Nespite so sliepkami Ženy: Nespite s prelietavými vtákmi.
Eroticko hanbaté U nej doma. On: Mala si veľa chlapov predo mnou? Ona? Prečo sa pýtaš? On: Trochu ma znervózňuje ten automat na kondómy v kúpeľni.
Eroticko hanbaté Idem ku svojej zubárke na pravidelnú prehliadku. Jazyk hore, dobre. Jazyk dole, super. Jazyk doľava, nádhera. A teraz jazyk doprava, fantastické. Po 20 minútach si natiahla nohavičky a povedala „Tak, a teraz sa ti pozriem na zúbky“.
Eroticko hanbaté Čo má urobiť žena, keď nájde doma manžela s milenkou? Pridať sa, aby mu dokázala, že je lepšia.
Eroticko hanbaté V dávnych dobách niekde v malej indiánskej dedine: Prečo si taká smutná Hlboká jama? To by si nepochopil Krátky šíp.
Eroticko hanbaté Čo si myslíte o sexe na pracovisku? Nič. Po prvé som ženatý, a po druhé výber je veľmi mizerný. A kde pracujete? Som na home office.
Eroticko hanbaté Také tie kecy „V mojom srdiečku je len jedno miesto“. Ale že má „rozgajdanú čiarku“ ako parkovisko vo štvrtok pred Kauflandom, to už nepovie“.
Eroticko hanbaté Kúpil som si posledný model nafukovacej panny. Je tak realistická, že mi nedá.
Eroticko hanbaté Ako chlapi volajú babu, ktorá nerobí fajku? Nevolajú ju.
Eroticko hanbaté Čo má spoločné hokejista a chlapec na prvom rande? Nech bože dá...
Eroticko hanbaté Môj sexuálny život je ako Coca Cola. Najprv bol normálny, potom light a teraz zero.
Eroticko hanbaté Pri sexe vnímame dva druhy žien: Jedny si sex užívajú, ako by mali zajtra umrieť. A tie druhé, ako by umreli už včera.
Eroticko hanbaté Môj má 20. Môj má 37. Kokso! Ty si iný borec, a čím si si ho meral? Teplomerom!
Eroticko hanbaté Pýta sa žena manžela. Aká je tá tvoja nová sekretárka? V pohode. Koľko má rokov? 20. Je pekná? Normálna. Neoblieka sa vyzývavo? Určite nie. A má aj tetovanie? Len na zadku a okolo bradaviek.
Eroticko hanbaté Občas mám tak dobrý sex, že si musia zapáliť cigaretu aj susedia.
Eroticko hanbaté Príde žena domov a hovorí mužovi :“Bola som na výstave p*nisov“ Muž: „A aké to bolo?“ Žena: „V pohode, boli tam veľké a krásne, jeden kus za 500 €, pre menej majetných také stredne za 200 € a pre tie najnižšie vrstvy za 50 €“ Muž na to : „A taký ako mám ja, si videla?“ Žena :“Jasne videla – predávali ich po zväzkoch za 5 €…“
Eroticko hanbaté Manželka príde domov a tam v kuchyni pije kávu cudzia žena. Začne kričať na manžela. Muž jej hovorí: „Nekrič na mňa, tá pani prišla za tebou.“ Manželka odpovie: „Hej, ty neverník, za mnou? Veď ju vôbec nepoznám! Vymysli si niečo lepšie!“ Muž ju v pokoji hovorí: „Tak keď ju nepoznáš, ja vás teda zoznámim. Je to žena tvojho milenca.“
Eroticko hanbaté Prečo je v sexe 80 percent žien večne neuspokojených? Pretože nemôžem byť všade.