vtipy

... výber tých najlepších vtipov, čo vám zaručene usmejú tvár : )
Výroky "Konečne je ráno, a môžem ísť opäť do práce. (Vladímír, 32 r., pornoherec)
Pre mužov Pálenka je ako žena, so 40-tkou je najväčšia sranda.
Eroticko hanbaté Zoznamka v roku 2023: Takže ... bola si vždy žena?
Eroticko hanbaté Po novom sa už nevera bude volať špeciálna sexuálna operácia na cudzom území.
Pre mužov Pýta sa vnuk dedka. Aj po 55 spoločných rokoch babku stále voláš miláčik, zlatíčko, pokladík. Prezraď mi, v čom je to tajomstvo? Nuž, pred tromi rokmi som zabudol jej meno.
Kameňáky Najlepším dôkazom toho, že vo vermíre existujú inteligentné bytosti je fakt, že sa nás nesnažia kontaktovať.  
Pre mužov Čo je príčinou vašej žiadosti o rozvod? Manžel pije? Nepije. Berie drogy. Neberie. Málo zarába? Nie, zarába slušne. Bije vás? Nie. Sexuálne vás neuspokojuje? Nie, to je v poriadku. Nestará sa o deti? Stará. Doma vám s ničím nepomáha? Všetko robí, nesťažuje sa. Potom nerozumiem, prečo sa chcete rozviesť? To by slávny súd musel vidieť, a akým ksichtom to všetko robí.
Pre mužov Rozprávajú sa dvaja kamaráti pri pive: Počúvaj. Moja žena mi nikdy nedá za pravdu! Druhý na to: – Možno za peniaze by ti dala.  
Nezaraditeľné haluze Aby si si v práci nenamáhal oči, pamätaj na pravidlo 20-20-20. Po 20 minútach práce si urob 20 minútovú prestávku na rezerváciu letenky a potom sa na 20 dní vypar.
Nezaraditeľné haluze Babka napomína vnuka: „Keď kýchaš, prikry si ústa dlaňou!“„Ale, babka, mne zuby nevyletia!“  
Pre ženy Nový šéf má pocit, že ho jeho podriadení dostatočne nerešpektujú. Aby im ukázal, kto má na pracovisku hlavné slovo, vyvesí si na dvere svojej kancelárie tabuľku s nápisom: "Tu som šéfom ja". Keď sa po obedňajšej prestávke vráti späť do práce, nájde namiesto tabuľky odkaz. „Volala vaša manželka. Chce naspäť svoju tabuľku.“  
Pre ženy Na svete existuje 5 živlov: oheň, voda, zem, vzduch... a nasraná žena.
Nezaraditeľné haluze Život je iba jeden, zdravie je iba jedno, pravá láska je iba jedna ... ale hlavne, že problémov sú za tri prdele.
Politické Psychicky chorým ľuďom by mala naša spoločnosť umožniť pracovať. To je bez debaty. Ale prečo práve vo vláde a parlamente?
Pre ženy Žena volá nad odpadnutým mužom na zdravotnícku pohotovosť. Operátor sa pýta: Čo sa mu stalo? Nič. Len som mu povedala, že má pravdu a celé je to moja chyba.
Eroticko hanbaté Ako si si zvykol na nudapláži? No, prvý deň bol dosť tvrdý!
Čierno morbídne Predstav si, včera som spadol z rebríka. A nestalo sa ti nič? Nie. Predstav si, včera som spadol z rebríka!
Pre mužov Pozor, káva vyvoláva agresivitu: Mal som včera v krčme osem pív. Manželka doma zatiaľ vypila dve kávy. Nemáte poňatia, aká bola agresívna, keď som sa vrátil domov.
Eroticko hanbaté Láska, čo keby sme dnes vyskúšali polohu "na diaľnicu? To je aká? Rozrobím ťa a nedokončím.
Pre ženy Jediný spôsob, ako nejesť po šiestej večer, je všetko do tej šiestej zožrať.