vtipy

... výber tých najlepších vtipov, čo vám zaručene usmejú tvár : )
Pre ženy Nový šéf má pocit, že ho jeho podriadení dostatočne nerešpektujú. Aby im ukázal, kto má na pracovisku hlavné slovo, vyvesí si na dvere svojej kancelárie tabuľku s nápisom: "Tu som šéfom ja". Keď sa po obedňajšej prestávke vráti späť do práce, nájde namiesto tabuľky odkaz. „Volala vaša manželka. Chce naspäť svoju tabuľku.“  
Pre ženy Na svete existuje 5 živlov: oheň, voda, zem, vzduch... a nasraná žena.
Nezaraditeľné haluze Život je iba jeden, zdravie je iba jedno, pravá láska je iba jedna ... ale hlavne, že problémov sú za tri prdele.
Politické Psychicky chorým ľuďom by mala naša spoločnosť umožniť pracovať. To je bez debaty. Ale prečo práve vo vláde a parlamente?
Pre ženy Žena volá nad odpadnutým mužom na zdravotnícku pohotovosť. Operátor sa pýta: Čo sa mu stalo? Nič. Len som mu povedala, že má pravdu a celé je to moja chyba.
Eroticko hanbaté Ako si si zvykol na nudapláži? No, prvý deň bol dosť tvrdý!
Čierno morbídne Predstav si, včera som spadol z rebríka. A nestalo sa ti nič? Nie. Predstav si, včera som spadol z rebríka!
Pre mužov Pozor, káva vyvoláva agresivitu: Mal som včera v krčme osem pív. Manželka doma zatiaľ vypila dve kávy. Nemáte poňatia, aká bola agresívna, keď som sa vrátil domov.
Eroticko hanbaté Láska, čo keby sme dnes vyskúšali polohu "na diaľnicu? To je aká? Rozrobím ťa a nedokončím.
Pre ženy Jediný spôsob, ako nejesť po šiestej večer, je všetko do tej šiestej zožrať.
Nezaraditeľné haluze Leto 2023: Som tak rád, že nesneží. Nedokážem si predstaviť, že by som v tom hice ešte musel odhadzovať sneh.
Pre mužov Všetky ženy majú dva úsmevy, jeden horizontálny a jeden vertikálny.
Eroticko hanbaté Kedy ste mali ostatnýkrát sex? ... nie, neplačte, skúste si spomenúť.
Pre ženy Som taká nasratá na svojho muža, že by som ho najradšej zabila. Lukom a šípom! Prečo tak? Aby som nezobudila deti.
Nezaraditeľné haluze Koľko máte rokov? 27 rokov. Ako dlho už pracujete? 30 rokov. A to je ako možné? To viete, nadčasy.
Alkoholické Prečo ľudí po prepitej noci bolí hlava? Pretože preživšie mozgové bunky kopú hrobčeky tým, ktoré noc neprežili.
Alkoholické V škôlke aj v krčme platí rovnaké pravidlo: Pocikáš sa? Ideš domov!
Výroky Kamaráti: Nikdy sme ťa nevideli v klube. Ja: Nikdy som vás nevidel v banke. (svetbohatych.com)
Pre mužov Ženský výstrih je ako slnko ... Môžeš sa pozerať iba sekundu, ale ak máš slnečné okuliare, môžeš aj oveľa dlhšie.
Alkoholické Sťažuje sa Jano: Nemal by som piť, alkohol mi veľmi škodí, na druhý deň som celý opuchnutý. Ľadviny?  Nie, manželka.