18+

Zábavný sexuálny šlabikár

Netuším, kto vymyslel tento skvelý text, ale nedá mi ho neuverejniť :)

Zúrivý drak
Táto nezbednosť sa začína klasickým orálnym stykom. Partnerka cmúľa milencov štetec lásky tak, ako to robievala už aj jej mama, predtým a jej mamy mama a jej mamy mama mama a tak ďalej. Rozhodujúca chvíľa príde tesne pred vyvrcholením. Muž musí byť v pozore, pretože časovanie je kritické! Hneď potom ako vyexportuje svoje dáta do partnerkinho orálneho šuflíčka, jebne jej jednu po hlave, čo spôsobí, že jej nektár lásky zabehne a vyletí z nosa. Keď sa potom pozrie hore, ocitnete sa v prítomnosti Zúrivého draka!

Ródeo
Začína v klasickej polohe zozadu. Potom sa muž poriadne chytí partnerky a zakričí meno inej ženy. V tom momente začne cválať na divokom tátošovi, ktorý sa ho snaží striasť. Mužovou úlohou je samozrejme udržať sa čo najdlhšie. Pochopiteľne, kreativite sa medze nekladú. Medzi obľúbené alternatívy patrí napríklad zvolanie “Mám AIDS!”, alebo citlivé zašepkanie do uška: “Tvoja mama to má takto tiež rada”. Samozrejme, na ródeu sa môže povoziť aj žena. Pri klasickej polohe muž dole, žena hore, môže napríklad na partnera zakričať: “Vysadila som antikoncepciu!” Hlavne sa nebojte experimentovať a užite si vzrušujúcu jazdu!

Zafúľaný señor Sanchez
Obľúbená roztopašnosť pre páry so zmyslom pre humor, vychádzajúca z klasickej pozície odzadu. Pri robení lásky muž zasunie prst do kakaového venčeka partnerky a keď sa tá potom prekvapene otočí k nemu, muž jej čokoládovým prstíkom nakreslí roztomilé fúziky, s ktorými bude vyzerať ako zafúľaný mexický señor Sanchez. V Európe je veľmi populárna aj varianta na Hitlera, keď partnerke nakreslíme len malú čiarku pod nosom.

Nasraný pirát
Východisková poloha je klasický orálny sex. Zatiaľ čo žena fúka do píšťalky, muž stojí v pozore. Tesne predtým ako príde k vykladaniu nákladu, muž vyparkuje dodávku a trafí sa žene do pravého oka. (Ľaváci môžu aj do ľavého.) Keď sa potom žena postaví, muž ju rýchlo kopne do píšťaly. “AAARGH!” Keď potom budete utekať do bezpečia, obzrite sa a mali by ste vidieť na jednej nohe hopsajúceho, jednookého a nadávajúceho piráta.

Miešaný šalát
Sexuálna praktika používaná najmä vo väzniciach a gay kruhoch. Ide o pochutnávanie si na kaka dierke s príchuťou podľa vlastného výberu. Obľúbené sú dresingy, rôzne sirupy alebo džem. Podáva sa za izbovej teploty.

Houdini
Pri tomto vystúpení predvedieme partnerke parádny trik. Základom je klasická poloha odzadu. Postupujeme štandardným spôsobom, až kým partner nedosiahne bod tesne pred vyvrcholením. V tom momente vytiahneme baranidlo a partnerke napľujeme na chrbát. Ona sa v tom momente otočí, v presvedčení, že partner už zložil svoje bremeno. Vtedy ale príde na rad kúzelný trik a v okamihu keď sa k vám partnerka otočí tvárou… BANG, proteín do oka! “Ako to spravil? Čo to je? Ako to je možné?” pýta sa zmätená partnerka. Správny kúzelník však svoje triky nikdy neprezrádza a tak len triumfálne zakričíte: Houdini!

(Existuje ešte alternatívna verzia Houdini triku. Pri nej zavedieme partnerku do spálne, uložíme ju na posteľ a ideme zhasnúť svetlá. Zhasneme ich a nenápadne sa vymeníme s našim asistentom, ktorý čakal schovaný v miestnosti. Ten potom začne sexovať s partnerkou, zatiaľ čo sa vy nenápadne vytratíte z izby. Chvíľu počkáte, zatiaľ čo váš asistent partnerku namanévruje do polohy, keď vidí na dvere. V tom momente zaklopete na dvere, vojdete a zakývate partnerke. “HOUDINI!”)

Tučniak
Pripravte sa na partnera vo vzrušujúcom kostýme. Nezabudnite na správny výber hudby! Ako náhle sa otvoria dvere, zasypte muža vášnivými bozkami a nedovoľte si mu sadnúť. Postojačky mu strhnite košeľu a bruškami prstov mu krúžte po hrudi . Ladnými tanečnými pohybmi plynulo prejdite na kolená a zubami z partnera stiahnite nohavice i spodné prádlo až na členky (čím pomalšie, tým lepšie). Keď bude nálada vrcholiť, uistite sa, že pohybové schopnosti partnera sú kvôli prádlu na členkoch obmedzené. Následne rýchlo vypnite hudbu a rozbehnite sa po kameru. Partner vás bude s najvyššou pravdepodobnosťou ťarbavo nasledovať - vy už medzitým budete mať v rukách výdobytok techniky, aby ste mohli zachytiť nezabudnuteľný pohľad na roztúženého knísavého tučniaka. Video pošlite do National Geographic a o tantiémy sa podeľte s Pikoškami.

Admirál
Cieľom tohto cvičenia, je nadobudnúť počas impregnácie, motorickú kontrolu nad partnerkou. Tá je rukami opretá o zem a nohy má obklopené okolo mužovho pásu. Ten má za úlohu počas aktu riadiť svoju partnerku ako loď a jazdiť s ňou po miestnosti. Pravý admirál ma pri tom ruky v bok, vystretú hruď, zdvihnutú bradu a hrdý výraz na tvári. Naozajstný perfekcionisti si pri tom ešte na hlavu nasadia baretku, alebo inú námorníckoidnú pokrývku hlavy. Extra body dostane zvlášť zručný admirál, ktorý dokáže svoju partnerku navigovať tak, aby hlavou narazila do nábytku alebo steny.

Autor: mail, 10.1.2011
Foto: 123rf.com