18+

Aj umelá inteligencia vie byť celkom S3X1

Pred časom som dostal odporúčanie „pozri sa trochu na umelú inteligenciu“ (AI). Okrem populárneho ChatGTP nejako prišlo na vyskúšanie toho, ako si neplatená AI na rôznych weboch poradí aj s generovaním obrázkov (resp. videa). Spontánny pokus nastal aj s tými šteklivými. Čoskoro som doslova padol na prdel.

Po zadaní tých správnych „prompts“ (výziev) začali na monitore naskakovať rádovo v pár desiatkach sekúnd obrázky, za ktoré by sa kvalitou nemuseli hanbiť ani baby na platených platformách ako Only Fans či Patreon. To všetko v dostupnosti rôznych proporcií tela, farieb pokožky a vlasov či zvodných póz. Prvou mojou takto vytvorenou „Evou“ bola blond panička so sladkým úsmevom. Na prvý pohľad celkom fešanda s vylepšeniami a lá instagramové filtre.

 


 

Opäť zdôrazňujem, že sme stále v sekcii bezplatného generovania obrázkov, pričom platený účet sľubuje ešte väčšie zázraky v kvalite realistickosti. Či už okolitého prostredia, výberu tvárí, polôh, oblečenia alebo textúr pokožky.

Máte radi trochu erotickej exotiky? Žiadny problém. AI si s tým poradí.


 

Slušivé oblečenie či plnšie tvary sú tiež dostupné za krátku chvíľu. Otázkou je, koľko rokov online sexbiznisu majú pred sebou živé slečny, kým ich nadobro vytlačia tie umelé.


AI a etika?
Podľa odborníkov je umelá inteligencia stále len na začiatku. Pokiaľ slúži na zábavu, rozvíjanie kreativity či pomoc ľudstvu, je to v poriadku. Myslím si, že oprávnené obavy treba mať z nej zneužitia. Na jeseň 2023 ste to mohli vidieť počas predvolebného parlamentného boja, kedy vznikali rôzne audio - video hoaxy politikov, kde jeden sľúbil napríklad zdražieť pivo. A „jednoduchším“ voličom viac nebolo treba. Najbližšie sa podobné kúsky určite objavia aj pri slovenských prezidentských voľbách v roku 2024. To je cca za pol roka. A teraz si predstavte, ako sa AI zlepší za štyri roky pri ďalších parlamentných voľbách. Vtedy už naozaj nebudete vedieť, čo je na internete skutočne pravda.

Ale aby ste si nemysleli, že generovanie pomocou umelej inteligencie využívam iba na šteklivé obrázky. Nie. Bol len malý test, čo všetko dokáže. Oveľa viac sa viem kreatívne vyblázniť na bežných lifestylových obrázkoch, kde nápad pretavím do viditeľných obrázkov. Tu ste limitovaní len tromi okolnosťami: 1. vlastnou predstavivosťou, 2. schopnosťou presne opísať, čo má byť vytvorené, a po 3. šikovnosťou algoritmu konkrétnej stránky / programu. Prečo to robím? Dôvod si môžete prečítať v staršom článku.


Odporúčané články:

Bez čoho si ženy nevedia predstaviť dobrý sex?

Ženy radia ženám: Ako potešiť svojho chlapa domácim striptízom?

Desať dôvodov, prečo mať sex!


Autor: Myshoun, 27.11.2023
Foto: Myshoun / generované AI