blogy

Jozef Kollár potešil deti knižkou Tri mačiatka

Príbeh skúseného autora zachytáva priateľstvo dievčatka - rozprávačky a mačacích súrodencov počas štyroch ročných období. Na pozadí záhrady s letným domčekom a jej múdrym dedkom, sa detskí čitatelia dozvedia veľa zaujímavostí o prírode, vrátane nevšedných momentiek zo života zvieratiek a hmyzu.

Láska je silnejšia ako smrtiaci vírus, ktorý mnohým vzal najbližších: Starých rodičov, mamy, otcov, strýkov, tety, bratov, sestry, priateľov...  Nehľadel na to, ako veľmi sme ich milovali, nemal s nikým súcit. Láskyplný príbeh Tri mačiatka, zachytáva priateľstvo dievčatka a mačacích súrodencov počas štyroch ročných období.

Na pozadí záhrady s letným domčekom a jej múdrym a šikovným dedkom, sa detskí čitatelia dozvedia zaujímavostí o prírode, vrátane nevšedných momentiek zo života zvieratiek a hmyzu. Rozprávka nenásilnou formou ukazuje dieťaťu všemocnú tvár prírody, pred ktorou bysme mali mať úctu a rešpekt od narodenia.

Autorská fantázia konanie a spomienky hlavnej detskej hrdinky posúva až za hranice záhrady. Nevšedný príbeh plný porozumenia, opisovaný čistou dušou rozprávačky v neukončenom období pandémie Covid 19, poukazuje na to, že skutočná láska je silnejšia ako smrť, a tí, ktorých milujeme, žijú naďalej v našich srdciach.

 

Odporúčané knihy:

Jozef Kollár má novú knihu pre deti: Holub Piero

Bol som detský špión: Ako totalita využívala naše deti!

Ako funguje bulvár? Kniha „Vieme prví“ vám to šokujúco prezradí!!!Autor: PR, 26.10.2022