18+

Bez čoho si ženy nevedia predstaviť dobrý sex?

Po dlhšom čase som opäť urobil medzi kamarátkami / kolegyňami (a ich kamarátkami) anketu na pikantnú tému, ktorej odpovede väčšinou patria do len uší partnerov a milencov. Pod prísľubom starého partizána, že odo mňa sa ich identitu nikto nedozvie mi nakoniec poslali tieto inšpiratívne (chlapi, toto vážne čítajte) odpovede. Dámy, ďakujem za vašu dôveru a príspevky.

 

Ešte raz zopakujem hlavnú otázku ankety: Bez čoho si ženy nevedia predstaviť dobrý sex?


1. Keď má byť sex dobrý ozaj dobrý, tak mám rada, keď je chlap viac iniciatívny. Nejaké prekvapenie je dobrá predohra a konkrétne mne vyhovuje, keď sa na to tak navnadíme počas večera - pohľady, dotyky v spoločnosti a potom to doma len vygradujeme. Ale naozaj to záleží od momentálneho nastavenia.

 

2. Dobrá predohra, pussy licking, a skôr nie búšenica ale precítenie podľa vnímania partnera.

 

3. Bez túžby a pozornosti. Keď fejkuje predohru, bude mať fejkový orgazmus. Žiaľ mnohým to ani nedôjde, a je im to jedno. A vzbudiť v žene túžbu ešte predtým, ako predohru... cely ten teasing, dvorenie, flirtovanie (áno, aj s vlastnou a po rokoch). Čo sa pomôcok atď týka, to už je ako korenie / nadstavba. Ale myslím, že celé je to o tej pozornosti, mužnosti a bezpečnej atmosfére. Ale to ti poviem dnes v tomto veku. Jaj a hygiena (!!!)  - plati pre oboch.

 

4. Musí sa venovať hlavne mojim prsiam. Ak sa nehrá / necucá / nelíže / nehladká bradavky, tak sa dostatočne poriadne nerozpálim. Milujem, že mi ich natrie olejčekom alebo gélom. Pekne sa šmýkajú a ja sa idem zblázniť.


5.
No tak ja si myslím od začiatku: Predohra. Ak muž už naozaj nevie, čo to znamená, stačí bozkávať krk (pre dementov úplných). Potom nejaký ten výprask (posvätne Š-trio: škrtiť, šticovat, šlahať po riti). A jedno z opačného súdka - nepýtaj sa jej, či sa jej môžeš vystriekať na tvár  (si nechuťák zavislý na porne).

 

6. No takže ja... áno jazýček a prstíky musia byť ako na začiatku tak a aj konci... nie každá žena sa sexom uspokojí do vyvrcholenia... a sex ? “Sex odzadu” je najlepší ... plus trošku poťahat za vlásky, vyťapkať po rituške...

 

7. Keď nemám chlapa, tak dobrý vibrátor a dildo naraz. Vo dvojici, že sa jazykom pekne dlho zdrží medzi stehnami.

 

8. Ja hlavne si dobrý sex neviem predstaviť bez chlapa. Môže byt aj žena, ale ten chlap je vždy vítaný. A bez chémie medzi nami. Inak je to nuda, nech sa snažíme akokoľvek.

 

9. S trojkou na mňa nechoď! Verím, že aj tieto praktiky môžu priniesť niektorým ľudom slasť. Mne však nie. Teda aspoň pokiaľ som vo fungujúcom vzťahu. Som zástancom toho, že dobrý sex vo vzťahu si musia vychutnať dvaja ľudia, ktorí sa sebe počas aktu naplno venujú. Dobrý sex sa dá vychutnať len s plným sústredením a načúvaním. Čím viac sa sústredíš na svojho partnera, tým lepšie robíš sám sebe. Pre mňa ako zástupkyňu nežnejšieho pohlavia začalo byť v istom veku veľkým prínosom zapojenie takzvaného "nežného násilia". A rozhodne to nie je tým, že som si pozrela 50 Shades.  Nemyslím tým, že dostanem vyplácané na zadok, že si na druhý deň naňho nesadnem. Myslím skôr také veci, pri ktorých je cítiť partnerovu vášeň, a to, že po mne túži,  že ma partner pritlačí o stenu tak, že sa nemôžem vymknúť prípadne ma zhodí na posteľ, surovo pretočí, sám si ma v polohách naráža... Ďalšia vec, ktorú si viem veľmi vychutnať je trochu hraničiaca s voyerizmom. Ak majú na seba partneri chuť, ale sú od seba vzdialení na kilometre, dnešná technika im poskytuje skvelé možnosti. Sex cez telefón alebo cez videohovor je super vec, ktorú si neviem vynachváliť! V rámci virtuálnej bezpečnosti je ale dôležité si pri tom nenakrúcať tvár.


10.
Chcem jeho / jej jazyk cítiť na celom tele. Od ucha, krku, cez bradavky až tam dole. Ale musí v tom byť aj láska, s neznámym človekom to nie je ono.

 


Odporúčané články:

Erotická minianketa: Slovenky a „kamarát s výhodami“
Ženy radia ženám: Ako potešiť svojho chlapa domácim striptízom?
Čipkovano - erotická anketa: Ženy a nosenie sexi prádielka

Desať dôvodov, prečo mať sex!
Veselý inzerát: Hľadáme erosenku

 


Autor: Myshoun + milé respondentky, 7.11.2020
Foto: pixabay.com / TastyCinnamonn