MyshWorks

Obraz: Digitálne mesto pri mori

V niektorých záležitostiach som ako škrečok. Je mi ľúto vyhodiť staré veci, lebo „raz sa mi  možno na niečo zídu“. Úprimne? Mne sa väčšinou aj naozaj zídu. Tak by sa dalo opísať niekoľkoročné odkladanie starých súčiastok z vlastných počítačov. Ich čas opäť prišiel.

V dielni zatiaľ tvorím z dreva, sem tam doska, sem tam preglejka, náradie, farby ... Na Instagrame som videl podobný obraz ako vám chcem teraz ukázať z vlastnej produkcie. Ale keď sa mi v hlave rozsvietil nápis „Myšáku, veď to dokážeš aj ty“, tak k realizácii nebolo ďaleko. Namiesto plátna som použil preglejku z mäkkého dreva, na zadný rám poslúžili odrezky dosiek, a okrasný rám bol otázkou cesty do OBI.

Postupne som obraz tvoril asi mesiac. Najviac času asi zabralo čakanie na zaschnutie niekoľkých vrstiev akrylových farieb, a hlavne hľadanie toho „správneho“ rozmiestnenia hardwaru. Svoju druhú šancu sa predviesť (aj keď v úplne inom svetle) takto dostala stará grafická a zvuková karta, RAMky, sieťová karta a pár malých plošných spojov. Na niektoré časti som naniesol fosforovú farbu, ktorá v tme jemne svieti.

Rozmery: dĺžka 62,5 cm x šírka 37,2 cm x hrúbka max. 4,5 cm
Hmotnosť: 2,42 kg
Možnosť zavesenia na skobu v stene.

 

 

 

Odporúčané články:

Originálne vtáčie búdky, ktoré vám budú všetci závidieť
Štýlový kvetináč „drevenica“
Cucoloris pre všetkých kreatívnych fotografov


Autor: Myshoun, 5.8.2020
Foto: Myshoun