zábava

Tripland: Optické ilúzie priamo v centre Bratislavy

Už ani v hlavnom meste nemusíme závidieť Tatrancom ich Tricklandiu v Smokovci. Rozlohou menšiu, ale tiež podobne zaujímavú atrakciu pre všetky vekové kategórie nájdete aj v dolnej časti Námestia SNP v Starom meste.

Na dvoch poschodiach v celkovo ôsmich miestnostiach vás čaká pestrofarebný svet, ktorý zaujme deti aj dospelých. Na ručne nasprejovaných stenách (majster si zaslúži rešpekt) sú výjavy ako priepasť, džungľa, podmorský svet, snová ilúzia či rozbesnený kamión. Všetko prezrádzať nebudem, lebo nechcem pokaziť čaro prekvapenia. Isté je, že štvorčlenná rodina tu strávi príjemnú hodinu. Možnosti fotenia sú obmedzené len vašou fantáziou pri konkrétnom obraze.  Na stenách pri maľbách visia aj vtipné tipy, ako sa môžete zvečniť.
Po celom kreatívnom nafotení sa so všetkými motívmi v Triplande si nezabudnite dať jeden pohárik so sympatickým E.T. Veľa toho nenakecá, ale nežiada ani sprepitné. Možno by sa mu tam hodila kasička na sponzorské dary pre telefonáty domov. Taký medzigalaktický roamimg bude asi riadna pálka. (Len taký biznis tip).


Obsluha bola milá a ochotná všetko vysvetliť. Fajn vidieť normálny prístup. Upozorňujem, že pred návštevou je nutná rezervácia. Viac informácii nájdete na oficiálnej stránke www.tripland.sk.

Tip: Do pozornosti rovno dávam aj galériu Multium na Zámockej 26 pod Bratislavským hradom.


Odporúčané články:

Moderná galéria Poliankovo: Tu deťom a dospelým nuda nehrozí

Terra Permonia: Miesto, kde sa rada zababre a zabaví celá rodina

Tá pravá zábavná veda sa volá Vida!


Autor: Myshoun, 2.3.2020
Foto: Myshoun, DDD