18+

Keď chlap píše slečne správu s plnými vajciami, tak to dopadne asi takto ...

Napísané podľa skutočných udalostí jednej mladej sympatickej slečny, ktorá má celkom obyčajný profil na istej slovenskej sociálnej sieti. Pár bežných fotiek, žiadne vyzývavé pózy či eroticky ladené informácie o sebe. A predsa sa nájde dostatočné množstvo živočíchov, ktorí oslovujú neznáme slečny s plnými koženými batohmi pod pupkom.

Tento materiál sa zbieral necelý rok, kým som si povedal, „OK, idem z toho ušúľať článok o internetových úchylákoch“. Mená, vek a miesto ich výskytu boli vymazané ... však lebo vieme. (niektoré príspevky som len trochu upravil do pochopiteľnej formy). Napríklad takých otázok typu „"Ahoj. Mám pre teba ponuku zarobiť si nežným stretkom so mnou. Som zdravý, čistotný, na úrovni..." prišli desiatky, a preto ich nebudem viac spomínať. Väčšinou sa jedná o úplne prvé odkazy neznámej slečne. Borci však poslali aj iné (ne)chuťovky.


Pár softov na rozbeh:

- Princ na bielom autíčku pozdravuje :)

- Ahoj, myslíš žeby sme mohli spolu niekedy niekam skočiť? Nemyslím posteľ J

- Ahoj, mohol by som sa ti dívať na mušličku chvíľku? V aute by sa dalo, a môžem dať ako odmenu 50 €, keď by sa ti zišli :)

- Ahoj, bola by si ochotná predať nosené silonky za 10€? Vážne J

- Ahoj, rád by som Ťa rozmaznával masážami, alebo ti inak holý poslúžil. Môžem holý upratovať, obsluhovať alebo čokoľvek iné. Bez zábran a zadarmo.

- Ahoj si krásna, fakt chcem byť tak krásnej bohyni len finančný otrok,  proste ten pocit, že budem platiť krásnej dáme ako otrok je úžasný, nič  viac, som si vedomý môjho postavenia otroka... Veď v albume mám aj moje  otrocké foto (heslo ****), jednoducho sa mi podlomili kolená pred tak krásnou dámou. Myslím to vážne a seriózne"

- Ahoj, poprosím neuraz sa, myslím to naozaj vážne - nie ako iní, ktorí neustále vypisujú kvôli srandičkám. Páčiš sa mi, a mal by som návrh. V prípade ak sa budeme vedieť dohodnúť, že sa necháš pochytať, a za hodinku máš 1400 €....... v prípade záujmu napíš a dohodneme sa.

-  Neskutočne sa teším, ako si ťa pomaly budem rozbaľovať. Teba si prosím pod stromčekom. Mňam. Iba žeby si mala lepší plán na Vianoce


Ak začať konverzáciu maximálne trápne, tak presne takto:


- Zdravím slečna. Prepáčte, že ruším, no jedného dňa plánujem mať deti, a chcel som sa iba spýtať, že ako dokázali Vaši rodičia vytvoriť takúto krásnu bytosť ;)

- Ak by si bola uhlomer, a ja uhol, tak by si zistila, že som ten pravý.

- Ty by si mala byť moja manželka o pár mesiacov, či rokov.


Chlapci pritvrdili, alebo keď sa ozvú rodení romantici:

- Ja pekný vyšportovaný chalan. Tak čo ocikať ma? :D

- Ahoj. Mal by som záujem teraz. Robíš aj footfetish? Keby som ti bozkával chodidlá a potom ti ostriekal tvár? Dohodneme sa?

- Dám ti 200e ak sa mi vyčúraš do úst, minútka a bez dotyku... max. diskrétne. Prosím, vzrušuje ma to.

- Ahoj, mám na sebe čierne pančušky až po prsia, na tom červené podväzkové pančušky, červené čipkované nohavičky, čiernu sexi podprsenku s prsiami a čiernu pančušku mám aj na mojom penise. Chceš vidieť moje fotky?.

- Zbičuješ ma prosím?

- Preferuješ s pekným mužom nekompromisnú jeb**ku s copom v ruke, alebo nežné milovanie?"

- Nechceš sex? Aj za prachy. Či zadarmo.

- Ahoj, nemala by si záujem si rýchlo a ľahko zarobiť? Hľadám si kočku, ktorá by mi občas ukázala svoje nôžky za odmenu. Som sympoš neboj, a stretko by bolo max. 5 minút. Dík za odpoveď ;)

- Čau, chceš kuknúť môj album? Viem, že sa ťa to tu pýta určite každý, ale moje fotky sú fakt pekne a dobre nafotené, a mám ho vážne pekný. Sľubujem, že sa ti bude páčiť (cool) Stojí mi pekne dohora a je tam aj fajka od dievčaťa. Heslo: *****

- Ahoj, mala by si záujem zarobiť 800 €?

- Ahoj, ponúkam Ti 1000 € za vyhonenie alebo vyfajčenie, peniaze dopredu na ruku. 100%  serióznosť a diskrétnosť.. Prepáč, ak som otravoval, prajem príjemný deň.

- Teda, vlastne neviem, či vieš, čo je shibari :D Vieš? Zháňam šikovnú babu na shibari, podmienkou je aspoň minimálna ohybnosť a trochu kondička :) Samozrejmosťou je hodinový honorár, aj keď teda uprednostňujem baby, ktoré shibari zaujíma samé o sebe. Más záujem?

 

Level WTF?

-  Žeby len ďalšia typická, namyslená, ktorej ide o výzor? Či ďalšia, ktorá si myslí, že každý chalan tu je len pod**aný úchyl? Ak áno, tak vďaka, že si ma odsúdila, keď ma ani nepoznáš"


Moje hemisférové zamyslenie na záver: Čo za zveriny potom dostávajú baby, ktoré majú v profile fotky a lá „daj ma dole, tu na stole, chcem byť hore“?


Odporúčané články:

Ženy radia ženám: Ako potešiť svojho chlapa domácim striptízom?

Viete, čo znamenajú symboly na kondómoch?

Desať dôvodov, prečo mať sex!

Dámy, túžite po dieťatku? Využite firmu „Krásne deti s.r.o.“!

Autor: Myshoun / M, 6.6.2016
Foto: freeimages.com