blogy

Tá sviňa sa sama neurobí!

Neviem kde presne robím chybu, ale trvá to už dlho. Vracia sa späť každý deň, každý týždeň, každý mesiac. Aj keď sa jej venujem skoro polovicu dňa, stále nie je hotová - robota. Ráno vstanem, idem do práce, tam pilno budujem lepšie zajtrajšky.

Po odmakaní svojho denného prídelu, idem domov a tam ma čaká ďalšia. Síce iná, ale ďalšia. Nech sa snažím akokoľvek, ráno po prebudení je robota späť a nežne na mňa volá - urob ma, urob ma. Bohužiaľ, aj keď je slovo robota ženského pôvodu, ako žena sa sama veru neurobí. Nechá to radšej na mňa. Je jedno či je to robota na počítači alebo v domácnosti, len tak si sedí a kuká na mňa kedy sa do nej pustím, keď mi to nebodaj trvá dlho, tak si zavolá aj druhú robotu a bavia sa spolu. A spolu len pribúdajú a pribúdajú.

Neviem si predstaviť, že som išiel na víkend na ryby (hoci ich nemám rád, lebo šukajú v tej vode v ktorej aj plávajú), alebo ísť pár krát do týždňa večer do krčmy. Veď za tú dobu by jej toľko pribudlo, že by z toho nakoniec bola pracovná sobota alebo malá dovolenka. A to už je úplný hardcore.

A vôbec ... už musím končiť, čaká ma totiž ešte nejaká práca :(

PS: Ak si môžeš robotu odložiť už dnes, neurob ju ani zajtra a máš dva dni voľna :)

Autor: Myshoun, 7.12.2010
Foto: southplainscollege.edu