blogy

Blbé kecy modeliek: Milé, krásne, ale hlášky majú na zabitie!

U niektorých modeliek doslova platí staré známe „mlčať je zlato“. Keď totiž ich pekná, často vybotoxovaná pusinka začne paľbu slov skôr, ako sa o tom poradí s rozumčekom, tak nastávajú pri krásavici stavy, že ten rozumček ostáva stáť všetkým naokolo. Pár perličiek z reálnych fotení som vymámil do fotografov, ktorí už čo to s nimi zažili na vlastnej (pred)koži.

Legenda preukrutne mazaná: M (modelka), F (fotograf)

----------------------------------------------------------------


1. „Ja holé prsia nefotím, to fakt nie“   -  a potom ju nájdeme na internete ako do seba pchá naraz dve cudzie klobásy zakončené žaluďom


2. "Prepáč, ale dnešné fotenie musím zrušiť, umrela mi babička"  - babky umierajú dosť často, väčšinou 36 – 24 hodín pred fotením. Niektoré dokonca aj opakovane.


3. M: „Už som prešla výberovým konaním?“ F: „Nie, nevidel som kozy“.


4. M: „Ahoj, chcela by som, aby si mi nafotil pár nových fotiek“.  F: „Čau, pošlem ti cenník?“ M: „Ja ti zaplatím inak, urobím ti reklamu, mňa pozná veľa ľudí“.


5. Píšem modelke o oblečení čo sa má fotiť. ...F: „Bude to veľkosť S/M“ M: Žiadne sado /maso sme si nedohodli, ty úchyl“.


6. Modelka napísala ako prvá, že chce fotky, nápadov mala na rozdávanie. M: „A aké máš auto vlastne?“ F: „Forda“  M: „...tak to nič potom“

7. M: „Ahoj, chcem s tebou fotiť, čo pre to musím urobiť?

Mentálna vsuvka:
“Hľadám modelku z BA“ ... a ozve sa mi baba z Košíc, že strašne chce a docestuje. Keď už je dohodnutý dátum a všetko, tak ona si zrazu spomenie, že ona sa predsa nahá nefotí.


8. M: „A to musím?“ - po výzve fotografa, že si má ľahnúť do lístia.

9. M: „Tak ale ja napríklad poznám 55 ročného uja, ktorý je fakt slušný človek - má peniaze a míňa ich na baby, ale nespí s nimi nikdy. Proste len vie, že je už starý a keď je pri nejakej mladej, tak má pocit, že aj on omladol. Berie ich na dovolenky, kupuje im veci, ale sex nerieši pretože má rozum a uvedomuje si, že by im mohol byť ocom, a je to úchylné. Je to dobrák, ktorý si spríjemňuje chvíle a pomáha mladým babám“ ... 55 ročný je starý? A to má pipinka koľko rokov, šestnásť?


10. Holka chcela fotiť umelecké akty, ak sa správam ako profík.  Hovorím, že nie je problém, nech mi niečo pošle akú má predstavu  - nič - na druhý deň nič - tri dni nato jej píšem, či teda niečo pošle pre predstavu... ona že - nie.


11. M: „Dobrý večer. Asi jsme si nerozuměli. Já myslela, že Vy sháníte ženský na focení a platíte jim. Ono je to tak, že která ženská chce udělat fotky, tak Vám musí zaplatit těch 150 €?“


12. M: "Ahoj, koľko u teba stojí fotenie?"  F: "Podľa toho aké, aký výstup a na aký účel"  M: "Len tak - ja som fotomodelka.." (holka asi raz stála pred objektívom a vyzerá fakt hrozne) *suma*  M: "A koľko teda?"  F: *suma bez vizáže, suma s vizážou*  M: "Takže toľko to stojí?" F: "áno..." ...beep beep beep

13: M: “..a jako budu se muset svlíknout? A budou mi vidět prsa? ...a neuvidí ten kalendář maminka?“


14. M: „A nedalo by sa nejako dohodnúť, že nie za peniaze?“ F: „Ako???“ M: „Nepáčim sa ti?“ F: „Radšej si našetri“.

15. (Telefonát v deň a hodinu, kedy sa malo začať fotiť) F: „Dobrý deň, na dnes sme si dohodli termín na fotenie. Kedy vás mám čakať?“ M: „Ja neprídem, ja mám školu“. F: „Ale sme sa dohodli. Ste mi mohli dať vedieť. M: „Ale ja mám predsa vždy v utorok školu“.

16. M: „Kedy mi dodáte ďalšie fotky?“ F: „Ale už som vám dodal 4 ks fotografii, ako sme sa dohodli“. M: „Ale vy ste mi za to fotenie neplatil, tak chcem ďalšie. Alebo mi pošlite všetky, ja si ich upravím v telefóne“.

17. A perla na záver ... „Tak ja by som išla fotiť tie akty, ale vyzliekať sa nebudem“

 

Moje poďakovanie za odbornú pomoc s týmto článkom vyslovujem hlavne Fuuzimu, Kaktusovi, Makimu, Vladovi, Marcelovi a Dušanovi.... baby fotografky sa možno iba takticky nezapojili, aby nekydali na vlastné pohlavie. Jednu vec má však väčšina fotografov spoločnú: Pre duševné blaho radšej fotené slečny zásadne nepočúvajú.


Súvisiace články:

Blbé kecy politikov: Týmto nám balamutia mozgy

Blbé kecy managerov: Poznáte aj zo svojej práce

Blbé kecy predavačiek: Ako vedia človeku pokaziť deň

Autor: Myshoun & friends, 10.12.2013
Foto: uzw