pre mužov

Ženy, ktorým sa treba vyhnúť!

Chlapi si musia pomáhať. Či už skutkom, alebo radou. V prípade žien to však platí dvojnásobne. Aj keď zaľúbený (nadržaný) chlap je doslova hluchá a slepá opica, možno si niekto raz na toto vo vhodnej chvíli spomenie. Podobnosť so žijúcimi osobami opísanými článku však nie je náhodná. Bohužiaľ...

Tieto ženy urobia mužovi zo života peklo:

Chodiaca depresia: Stačí podhľad do jej očí a viete, že slečna má viac problémov sama so sebou ako Bezpečnostná rada OSN s jadrovým arzenálom „neposlušných“ krajín. Po krásnom slnečnom dni plnom zábavy a úžasného prostredia, večer bez mihnutia oka zneguje všetko, čo sa počas celého dňa stalo.  Všetko je zlé,  nič sa nej nedarí, ľudia okolo sú divní,  alebo ju minimálne nemajú radi, na oblohe boli mraky .. bla bla bla ... to fakt radšej tá povestná guľka do palice.

Štetka: Chlapského vtáka ľúbi viac ako je zdravé, preto je dobré sa s ňou milovať hneď ráno, pretože iba vtedy má jej partner aspoň ako takú istotou, že je v ten deň prvý. Za všetkým vidí iba tvrdého uťahováka. Ideálna ako sekretárka, nevhodná ako partnerka. Slabej nymfomanke akou väčšinou je, jeden chlap nikdy nestačí. A to je práve ten najväčší priekak. Ktorý normálny chlap si chce trieskať parohy o zárubňu dverí?

Spiaca krásavica: Milá, zlatá, peknučká, ale páli jej to iba na dva valce. Na začiatku je to možno s takou jemne pribrzdenou cicou sranda, ale postupom času to je o nervy. Dokiaľ jej po tenkých neutrónových lankách v mozgu dobehne o niečom správa, tak už väčšinou nie je aktuálna, alebo čas na jej prípadnú reakciu vypršal. Často tak nastávajú rozpačité a ticho trápne situácie. No je to niekomu treba?  


Nerváčka: No do riti, už je ráno? Kde je ten autobus? Prečo si nevybavil...? Pri nej je aj tá najnevinnejšia udalosť spojená s krikom, stresom a nervozitou. Ak si chcete na počkanie pocuchať nervy, tak si nájdite nejakú ukričanú harpiu. Jej prenesená nervozita na iného jedinca začína tikom v oku, mykaním kútika úst až po sedatíva... alkohol... teletubbies.


Perzská princezná: Ja by som chcela toto... Ja by som chcela ono... Najlepšie všetko, hneď, zadarmo a bezpracne. Princeznička sa mylne domnieva, že stačí iba jej samotná existencia a úsmev, a život sa bude uberať podľa vysnívaných predstáv. Všetci naokolo sa môžu kvôli milostivej trhať, ale nikdy to nie je dosť dobré, aby bola spokojná.   

Veľké decko: Tridsiatka na krku a Hello Kitty na tričku pod krkom. Infantilné debaty na porazenie, infantilné názory na zabitie. Snaha byť večne mladá a bezstarostná.... veď to niekto za mňa vyrieši. Ňu-ňu-ňu.

Kozatý chlap: Maskáče? V pohode. Veľké tetovanie? Dajme tomu. Sledovanie športu? Ok. Cigarety a chľast? No, nič moc. Vyrysované svaly? Brzdi moja, brzdni. Promiskuita? To je už moc.  Reči o motoroch, vojne, posilňovni, iných babách za hojnej asistencie vulgarizmov ako z 3. cenovej skupiny.. veď to už ani nemôže byť baba, ale skôr kozatý kamarát, s ktorým sa nedá nič riešiť. A ak erekcia dá, tak až po druhom promile.


Súvisiaci článok:

Muži, ktorým sa treba vyhnúť!

Autor: Myshoun, 15.10.2013
Foto: puoscreen.com