18+

...psssssst. O erekcii sa nahlas nehovorí

Nie, nie. Nie sme spasitelia ľudstva a nemáme zázračný liek, ktorý spraví z vetchého starca mladého žrebca. Ale či si to chceme priznať alebo nie, problémy s erekciou sa z času na čas objavia u každého normálneho sexuálne žijúceho muža. Aj to je to daň za náš rýchly život plný stresu. No sú situácie, kedy chce byť chlap chlapom aj neskoro v noci po 5 hodinách žúrovania a sexu.

Na závažné a opakujúce sa problémy s erekciou sú lekári. Na víkendový celonočný sex je tu ELIXIRMAN;)

Čína, to nie jen krajina lacných napodobenín západných výrobkov, ale aj 5000 rokov stará kultúra. Jej tisícky rokov staré znalosti z medicíny a prírodného liečiteľstva sú aj dnes inšpiráciou pre špičkových svetových výskumníkov. ELIXIRMAN je doplnok výživy, ktorý napomáha kvalitnej a dlhodobej erekcii. Kapsuly ELIXIRMAN obsahujú iba zložky prírodného pôvodu, ktoré prirodzene podporujú sexuálnu stimuláciu a erekciu. Sú vyrobené poľa tradičnej, 500 rokov starej a preverenej receptúry, ktorá sa dedí z generácie na generáciu v rodine Tao.

Prečo práve ELIXIRMAN?
Všetky reči okolo sú zbytočné. Hlavný dôvod je, že funguje;)

· 100%-ný prírodný produkt

· Účinný až 72 hodín (jedna kapsula na celý víkend)

· Zvyšuje sexuálnu túžbu a výdrž

· Bez predpisu

· Viac ako 890 000 predaných balení v Čechách za posledný rokELIXIRMAN si môžete kúpiť v našom e-shope, ak vás zaujímajú podrobnosti, navštívte stránku produktu www.elixirman.sk

 

Pozor, iba pre čitateľov myshoun.com zľava 15%. Pri objednávke vložte kupón: apm5QcD


...a nezabudnite. Vždy musí byť pri vás vzrušujúca partnerka;)

ELIXIRMAN na Slovensko s hrdosťou prináša wizzy, s.r.o.

Autor: PR článok, 1.3.2013
Foto: elixirman.sk