18+

Čipkovano - erotická anketa: Ženy a nosenie sexi prádielka

Nepoznám chlapa, ktorému by sa nepáčila v žena v sexi prádielku. Burani ho zo žien dávajú väčšinou hneď dole, ale fajnšmekri vedia svoje. Chutné hebké ženské telíčko v čipke, či hladkých samodržkách, alebo hodvábnom korzete to je už čistá dokonalosť. Muži chcú mať predsa svoje partnerky čo najkrajšie.

Ale teraz padla moja otázka na druhú stranu. Ako sú na tom s prádielkami samotné kočky?

Všetky mnou oslovené pôvabné dámy dostali tri jednoduché otázky:


1). Nosíš rada erotické prádielko? Ak nie, tak prečo? Ak áno, tak aké?


2). Robíš to iba pre radosť  svojho priateľa / milenca / manžela, alebo sa v tom naozaj cítiš zvodne?


3). K sexi korzetu alebo košieľke, nosíš aj podväzky, samodržiace pančuchy, rukavičky, šperky...?

 

Šibalka č. 1
1. Erotické prádlo je pekné, ale nikdy som si ho nekupovala :) Mám ho rada, cítim sa v ňom sexi, ale erotické prádlo nemávam :)Nosievam klasické čipkovane, alebo mám čipkovanú košieľku (ale nemala som ju ešte :))
2. Cítim sa v tom zvodne, ale nosím ho aj kvôli nemu, nech ho navnadím :)
3. Nie, nenosím nič také.

 

Šibalka č. 2
1. Iné prádielko ako za bežných okolností som si dala na seba raz, aj to si to ten chlap nevšimol :D Takže motivácia nula bodov, ale do budúcnosti nevylučujem :)
2. Nemyslím, že iba sexi prevlek by zo mňa v mojich očiach urobil sexi kosť. Najprv sa tak musím cítiť vnútorne, ale len pre chlapa by som to nerobila. Takže musím byť o tom presvedčená, že to chcem, a ak sa to spojí so želaným efektom (obdiv chlapa), Niet o čom :)
3. Neskúšala som také, ale nevylučujem.


Šibalka č. 3

1. Chute sa menia. Nosím aj pekné veci, ale momentálne jednoduché, matching vršok a spodok, samozrejme :)
2. Chcem sa cítiť hlavne čisto a "kompletne". Nie že vonku styling a pod zvrškami zaplátané hackose.
3. Nič z toho nenosím, ale samodržiace pančušky sa mi páčia.

Šibalka č. 4
1. Áno, sexi prádielka nosím rada, väčšinou klasické biele čipkované mám najradšej.
2. Robím to pre svoju radosť, ale určite sa poteším, ak zbadám nadšenie aj u priateľa.
3. K sexi prádielku sem tam pridám aj podväzky, šperky alebo sexi lodičky. Avšak to už skôr na romantické chvíle so svojím miláčikom.


Šibalka č. 5

1. Áno rada (dôvod je tajnýýý :))
2. Každá žena sa cíti zvodne, príjemne a sebavedomejšie, keď je pekne a sexi oblečená, to isté platí aj pre spodné prádlo
3. Vždy nosím hodinky, takže ak sa to ráta ako šperk, tak áno : )

Šibalka č. 6
1. Nie, nenosím erotické prádielko.
2. Rada nosím hladké alebo čipkované spodné prádlo, v ktorom sa cítim dobre a zvodne. Nosím ho kvôli sebe a svojmu dobrému pocitu, a samozrejme aj aby som bola príťažlivá pre svojho partnera.
3. Rada k nemu nosím samodržiace pančuchy, najmä na jar, kedy mi je klasických pančuškách teplo a v samodržkách príjemne.

 

Šibalka č. 7
Sexi bielizeň nosím rada, ale iba príležitostne, pretože väčšina tých sexi vecičiek je z trochu umelých materiálov a celý deň v tom nevydržím. Preto si to nechávam na doma pre chlapa (ak nejaký je). Mám kopec samodržiek, tie nosím aj normálne. Ak sa už do niečoho kvôli chlapovi navlečiem, tak je to najčastejšie čierna bielizeň, samodržky a lodičky na vysokom podpätku. Obyčajne mám ale chlapov, ktorí ma prevalia skôr, ako stihnem niečo sexi na seba navliecť:))


Šibalka č. 8
1. Nie nenosím, lebo večer som rada, že som rada a nieto sa ešte do niečoho nacucávať. (Nepoznám totiž žiadne sexi prádelko, ktoré je pohodlne ako tepláky).
2. Jasné že iba kvôli nemu, inak by som sa na to vykašlala. Diddl nočná košeľa je Diddl nočná košeľa,  ale kvôli nemu si aj sexi čierne čipkované prádielko navlečiem :)
3. Samodržky. Keď už prádielko, tak samodržky sú fajn :)


Šibalka č. 9
1. Správna voľba prádla, vie spraviť deň zaujímavejším, rajcovnejším a tiež odhalí náladu a momentálny stav nositeľky. Cez deň nosím svetlejšie farby a k večeru vždy tmavšie odtiene. (čierna, červená, fialová)
2. Robím to pre seba, ale aj pre partnera. Dovolím si dať na seba veci, ktoré by iným nežnejším polovičkám boli príliš čudné a dirty,  ale je to len o fantázii a hľadaní samého seba v rôznych sexuálnych úlohách.
3. Podväzky mám skoro vždy, alebo celotelové silonky, rukavičky. Možno 2x a šperky moc nie. Náušnice sú maximum.


Šibalka č.10

1. Áno, no rôzne saténové alebo čipkované spodné prádielko alebo nejaké košieľky.
2. Väčšinou pre partnera, ale cítim sa v tom aj dobre.
3. Podväzky, samodržky a niekedy aj vysoké ihličkové lodičky.


Šibalka č.11

1. Nosím rada. Najradšej  také pekné, ale erotické to neznamená iba čipkové. Môže byť aj priesvitné, alebo aj kombinované. A hlavne musí dobre sadnúť, lebo môže mať baba na sebe aj korzetík Agent Provocateur, keď jej to robí škaredé zárezy a faldy o erotike už nemôže byť ani reči.
2. Cítim sa v tom zvodne a keď viem, že ma v tom bude vidieť, cítim sa ešte zvodnejšie. A najzvodnejšie keď viem, že on vie, čo mám oblečené, ale nevidí to. Chápeš? Napr. nenápadne odhalené ramienko červenej podprsenky, alebo "náhodne" vykuknutý lem samodržky spod sukne...
3. Podväzky na bežné nosenie nie sú nič moc, ale do postele - nie každý deň, ale ako spestrenie. Rovnako rukavičky, šperky,  topánky... hocičo. Nuda a predvídavosť v posteli nie sú práve afrodiziakálne,  a toto je veľmi jednoduchý a účinný spôsob, aby k tomu nedošlo.


Všetkým kočkám, ktoré mi poslali svoje odpovede ešte raz ďakujem a na koniec už treba len dodať výzvu - chlapi, kupujte ho im aj naďalej : )

Autor: Myshoun & šibalky, 11.3.2012
Foto: taitboudoir.com