vtipy

... výber tých najlepších vtipov, čo vám zaručene usmejú tvár : )
Kameňáky Vykračuje si chlapec cez tmavý les, keď tu zrazu stretne Ježibabu. Hrbatá, chlpatá, smradľavá, z bradavice jej tečie hnis, na ramene jej sedí kocúr. Ježibaba sa usmeje a vraví: – Chlapče, aký si ty mladučký, krásnučký, voňavučký. Keď uhádneš čo za zviera mam na pleci, tak sa som mnou budeš celu noc vášnivo milovať … Chlapec zdesený pozrie na kocúra a vykokce: – O-o-o-o-orol … No nie je to tak úplne presne, ale uznávam ti to …
Kameňáky Stretnú sa dvaja kamaráti: Ako sa máš? Dlho som ťa nevidel. – Výborne, človeče, kúpil som si slona.- Slona? Čo s ním? – To je ti báječná vec. O kŕmenie sa nemusím starať, spása mi trávnik, takže ho mám taký ako golfové ihrisko, umyje mi auto, deti si ním hrajú. No fakt skvelé.  To znie dobre. Na koľko príde taký slon? – Tak väčšinou okolo tridsať tisíc, ale že si to ty, predám ti ho za dvadsať. – Fajn, dohodnuté Stretnú sa po pár týždňoch: Teda ty si mi dal! Trávnik na sračku, stromy polámané, všade samé hovna, sadol si mi auto, deti sa ho boja a manželka sa chce rozvádzať! Nepekne hovoríš o sloníkovi, takto ho nepredáš …
Školsko vzdelávacie Skupinka profesorov je pozvaná na let lietadlom.  Potom ako sa usadili bolo im povedané, že lietadlo je skonštruované ich študentmi. Všetci až na jedného vstali a v panike vystúpili Profesora, ktorý ostal sa spýtali: „Prečo ste ostali sedieť?“ „Verím svojim študentom. Keďže ich poznám, môžem vás uistiť, že tento šrot ani nenaštartuje.“
Pre ženy Ži každý deň tak, ako by si práve zistila, že nie sú tehotná.
Alkoholické Kocovina je ako kobra. Aby si prežil, nesmieš robiť zbytočné pohyby.
Pre ženy Mám dilemu. Som po 40-tke a ešte nie som vydatá. Tak rozmýšľam, či ma pán Boh trestá alebo ochraňuje.
Nezaraditeľné haluze Tati, čo sú to peniaze? Peniaze, to je luxusné auto, exotické drinky a krásne ženy synu. A keď peniaze nie sú? To je električka, čaj a tvoja mama.
Pre mužov Pán farár, moja žena sa bola včera u vás vyspovedať. Povedzte, podvádza ma? To je spovedné tajomstvo ... a choď už radšej v pokoji domov jeleň môj.
Eroticko hanbaté Inzerát: Mladý elektrikár pomôže peknej žene zbaviť sa napätia.
Kameňáky Všetkým mojim známym, ktorým som daroval knižku pod stromček oznamujem, že ju musia vrátiť do 9.1.2020 do knižnice :)
Pre mužov Keď ti tvoja ex povie „Nikde nenájdeš takú, ako som ja!“ Odpovedz jej !Veď práve, o to ide!“
Pre ženy Premýšľala som, že by som si dnes večer pustila s partnerom nejaký dobrý film. Nemáte niekto tip na nejakého dobrého partnera?
Kameňáky Čím viac opálených petárd, tým väčší retard.
Nezaraditeľné haluze Nástup na let  (dopíšte rok): Vaša batožina má obsahovať len tie najkrajšie zážitky z minulého roka! Tie smutné a zlé zážitky budú z bezpečnostných dôvodov automaticky z lietadla vyradené! Pripútajte sa a vychutnajte si let ktorý bude trvať 12 mesiacov. Nasledujúce medzipristátia sú zdravie, láska, šťastie a spokojnosť. Vyrazte tou správnou nohou s úsmevom a sebaláskou do nového roka.
Výroky Buď ako vlk! Lev a tiger sú možno silnejší, ale vlk nevystupuje v cirkuse...
Služobní orgáni Sudca sa pýta prostitútky: Meno? Jolana. Vek? 25  rokov. Adresa? Ale pán sudca, nehovorte mi, že si nepamätáte.
Nezaraditeľné haluze Peniaze vraj kazia charakter, jedlo postavu, sex povesť. Len tá práca, tá je bez komentára.
Pre ženy Z dôvodu ochrany osobných údajov som sa rozhodla, že prestanem používať na aute smerovku. Nikto nemusí vedieť, kam idem.
Pre mužov Dobrá žena buď pije alebo nalieva.
Eroticko hanbaté Po sexe si 12 percent ľudí zapáli, 18 percent ľudí zaspí a 70 percent zmaže históriu internetového prehliadača.