vtipy

... výber tých najlepších vtipov, čo vám zaručene usmejú tvár : )
Kameňáky Nové pravidlá pre zamestnancov1. DNI, KEĎ STE CHORÍ: Už viac nie sme ochotní akceptovať potvrdenku od lekára ako dôkaz vašej choroby. Ak ste schopní dostať sa k lekárovi, ste schopní prísť aj do práce. 2. CHIRURGIA: Operácie sú odteraz zakázané. Pokiaľ ste u nás zamestnaní, potrebujete všetky svoje orgány. Nemali by ste uvažovať nad ostránením čokohokoľvek. Prijali sme vás celého (neporušeného). Nechať si niečo odstrániť znamená porušenie pracovnej disciplíny. 3. VOĽNÉ DNI: Každý zamestnanec má nárok na 104 voľných dní za rok. Budú sa nazývať soboty a nedele. 4. NÁVŠTEVA TOALETY: Príliš veľa času sa trávi na toaletách. V budúcnosti sa budeme riadiť postupom chodenia na toalety podľa abecedného poradia. Ak nie ste schopní íst v pridelenom čase, budete musieť počkať do nasledujúceho dňa, kým príde na vás rad. V naliehavých prípadoch je možné vymeniť si "časenku" so spolupracovníkom. Okrem toho je odteraz stanovený 3 minútový limit strávený na toaletách. Po uplynutí troch minút sa ozve alarm, toaletný papier bude vtiahnutý dnu a dvere sa otvoria. 5. KODEX OBLIEKANIA: Odporúča sa aby ste chodili do zamestnania oblečení primerane k vášmu platu. Ak vás uvidíme v značkových teniskách alebo oblečení, budeme z toho usudzovať, že ste na tom finančne dobre a nepotrebujete zvýšenie platu. Ďakujeme vám za lojalitu voči našej spoločnosti. Sme tu na to, aby sme zabezpečili pozitívne zamestnanecké ovzdušie. Prajeme vám príjemný deň. Manažment  
Výroky Ľudia, ktorí sa ťa zastanú v tvojej neprítomnosti, to sú tí najvernejší priatelia, akých môžeš mať.
Pre mužov Slečna tu je zakázané kúpanie. A prečo ste ma neupozornil, keď som sa vyzliekala? No, vyzliekanie zakázané nie je.zakázané kúpanie. A prečo ste ma neupozornil, keď som sa vyzliekala? No, vyzliekanie zakázané nie je.
Politické Jedným z najdôležitejších rozdielov medzi ľuďmi a zvieratami je to, že zvieratá nedovolia, aby sa najväčší idiot stal vodcom svorky.
Eroticko hanbaté Zabudni na psychológov a tabletky, jeden dobrý sex vyrieši všetky tvoje problémy.
Pre mužov Smiech vraj predlžuje život, samozrejme pokiaľ sa nesmeješ svojej žene.
Alkoholické Pán hlavný, prosil by som si jeden jahodový bubble tea a kalerábové hranolky s uhorkovým dipom. A osemnásť si už mal mladý? Áno. Tak si daj pivo a neser ma.
Výroky Rád počúvam klamstvá, keď poznám pravdu.
Nezaraditeľné haluze Zajtra bude konečne 25 stupňov – 10 ráno, 10 poobede a 5 večer.
Pre ženy Po 40-tke má nárok každá žena sa sama rozhodnúť, koľko má rokov.
Pre ženy Recept na ideálne manželstvo: Ona si robí čo chce, a on robí to, čo chce ona!
Pre ženy Žena hovorí mužovi: Na večer si nič neplánuj. On: Okej, a čo budeme robiť? Ona: Hádať sa!
Nezaraditeľné haluze Po covid karanténe v roku 2021: Vonkajšie bazény sa môžu otvoriť od 31.5. na 50 percent kapacity. No ja si aj tak radšej počkám, až to napustia celé, pretože si nechcem omlátiť kolená o dno.
Pre mužov Manželka sa so mnou nerozpráva, vraj som jej pokazil meniny! Ale neviem ako? Veď ja som ani nevedel, že nejaké meniny má.
Pre ženy Hovoril mi, že môže aj trikrát za noc. ... ale ukázalo sa, že žrať.
Kameňáky Policajt zastaví auto a v sedia traja grázlici. Jeden vyzerá na 18, druhý na 25 a tretí na doživotie.
Eroticko hanbaté Keď mi manžel navrhol skúsiť S/M, súhlasila som. Nie, že by sa mi to páčilo, ale už dlho si koledoval cez hubu.
Alkoholické Máte v rodine problém s alkoholom? Nie, u nás sa ujde každému.
Nezaraditeľné haluze (Pracovný pohovor) Personalista: Ako dlho ste pracovali vo vašom poslednom zamestnaní? Kandidát: 30 rokov. Personalista: Koľko máte rokov? Kandidát: 20 rokov. Personalista: Takže máte 20 rokov a 30 ročné skúsenosti. Ako je to možné? Kandidát: Nadčasy?!
Židovské Dávid, máš krásne hodinky. Ďakujem, otec mi ich predal, keď umieral.