18+

Anketa: Kedy sa ženy najradšej milujú?

Chlapi by sa milovali najradšej asi stále, ale niekedy narazia na partnerkinu nechuť alebo nezáujem. Tak som oslovil pár mojich skvelých kamarátok so šteklivou otázkou - "Kedy sa ženy najradšej milujú?"

A takto to dopadlo...


1. odpoveď
Večer, komu sa má chcieť ráno okrem vstávania ešte aj sexovať?

2. odpoveď
Z romantického hľadiska sa asi najradšej milujem večer, ale z pudového hľadiska je mi to úplne jedno, pretože chuť na milovanie môže prísť s nejakou myšlienkou, prípadne spomienkou a tomuto stavu hovorím, že mám motýliky
v brušku, no neukojene motýliky nie je žiadna výhra. Čiže v tomto prípade je jedno, či je ráno, poobedie, či večer....
Najlepšie milovanie je úplne spontánne, neriešiť a neplánovať dopredu, len sa na seba pozrieť a vrhnúť sa na seba...

3. odpoveď
Ja stále :-)))) a prečo??? Lebo na to mám stále chuť, chi. Cez víkend najradšej, nakoľko nepracujem a nemám žiadny stres. Ráno je to horšie, nakoľko môj partner ráno vyzerá horšie a je tak trošku mrcinka. Miesta - auto, sauna, pohodlná posteľ, pohovka, v sprche

4. odpoveď
V mojom prípade sa to nedá presne povedať, lebo záleží od chuti, partnerovho zvádzania, hormónov a tak :-)
Je prijemné sa zobúdzať na partnerove bozky či zobúdzať partnera. Je príjemné počas obednej pauzičky oddychovať spolu a je príjemne po celom dni, keď už máme všetko vybavené a za sebou, venovať sa jeden druhému a spolu zaspávať... No a najlepšie je, ak je parter spoločenský, v piatok či v sobotu na večer sa vyrazí do ulíc a vyprovokovaní výbornou atmosférou mesta či hudbou v nejakom príjemnom podniku zakončíme úžasnú noc v náručí jeden druhého v spoločnej posteli... ;-) Myslím, že je dôležité udržiavať sexuálne napätie vo vzťahu. Nech nevznikne stereotyp, typu, dnes je streda, tak vieš že treba... Pri plánovanom sexe to nemusí byť vždy ono! Najmä nech je to vždy nenútené. Potom je skutočne jedno v akom čase sa oddávame svojim hormónom a potrebám cítiť jeden druhého. :-) Asi tak.

5. odpoveď
Večer - tanec, večera, romanticky dlhá predohra a potom zaspať v jeho náruči :) a keď rychlovka tak hocikedy keď je chuť :)

6. odpoveď
U mňa je sexuálna aktivita intenzívna vždy, ale najviac sa stupňuje ráno a najradšej mám, keď ma partner zobúdza práve takýmto spôsobom, hneď sa mi chce vstávať. Len toto by som nenazvala milovanie, skôr ako rýchlo nabrať novú energiu na cely deň... romantické milovanie si najradšej vychutnávam večer, po dobrej večeri a pri dobrom vínku, keď sa môžeme jeden druhému venovať dlho do noci.. 

7. odpoveď
Vzhľadom na dostatok energie by to bolo najlepšie ráno... ale vtedy nikdy na to nie je čas :o). Realita je vždy večer, atmosféra tmy, šera, prítmia je predsa len lepšia, no a teraz večer už aj preto, že treba počkať kým dieťa zaspi, aby bol na to kľud a čas :o))

8. odpoveď
Na to sa nedá jednoznačne odpovedať. To závisí od nálady a aj od okolností čo sa v priebehu dňa stali. Ja asi najradšej večer, keď je šero alebo tma, ale nie vždy sa mi to podarí. A prečo? Sama neviem, pripadá mi to príjemnejšie a intímnejšie (a možno, aby mi nebolo vidno pneumatiky na bruchu). Ranný sex neznášam, ale nepohrdnem ani nejakou rychlovkou cez deň, ži už v aute alebo opretá o kuchynskú linku :)

9. odpoveď
Klasika večer v posteli nie je zlá .... viem, že je to asi otrepané a možno pre niekoho nudné - ale mne sa to uvoľnenie po celom dni páči :-) no a najobľúbenejší čas je pre mňa asi cez víkend doobeda - keď sa nemusím ponáhľať do prace a kľudne si potom ešte môžem oddýchnuť, pospať ....

10. odpoveď
Veľakrát je tá chuť skôr ráno, a prečo??? Hmmm to naozaj neviem, možno preto, že je človek čerstvý a svieži, možno preto, že je tam iná hladina hormónov, fakt neviem... a potom je to dobre ešte tak znenazdajky niekedy a niekde :)Takže páni, sami vidíte že stačí nájsť len ten správny čas pri svojej partnerke a všetko bude tak ako má byť.

 

Autor: Myshoun, 10.1.2011
Foto: femalecare.net