pre mužov

Ženy si nevážia dobrých mužov!

Každá čaká na princa na bielom koni. Keď sa aj niekto podobný objaví, tak vážená čaká na ešte lepšieho princa v jagavej zbroji. Keď sa akoby zázrakom dovalí aj ten, tak po krátkom čase berie jeho dobrotu ako samozrejmosť a vymýšľa a hundre veselo ďalej. Slovom, ženským sa nezavďačíš!

Realita zo života

1. O pohľadnú kočku má záujem solídny chalan. Zniesol by jej aj modré z neba (k tomu aj biele z ...).  Odprevádza ju domov, romantika na sto percent, všemožne sa jej snaží pomáhať a podporovať ju. Výsledok? Teliatko mu povie, že je koniec, lebo je pre ňu až príliš dobrý. Logika? Žiadna. Chvíľu na to sa dá milostivá dokopy s polodementným akože mafiánom, ktorý na ňu kašle, pokojne jej tri dni neberie telefón, veselo ju podvádza do každej diery v ktorej nie je natiahnutá elektrika... Výsledok? On je jej srdca šampión, lebo pri ňom má pocit, že je to chlap s veľkým CH. Logika? Tá nešla ani okolo.


2. O starú dievku priemerného vzhľadu a stavu sa zaujíma šikovný pracovitý chalan. Nakoľko nespĺňa hoci iba jeden z jej vysokých nárokov, ktoré (nádhera jedna konštantne zabrzdená) ona nespĺňa ani omylom, je viac či menej diplomaticky odmietnutý. Výsledok? Každý večer potom vypisuje na sociálne siete statusy aká je chúďatko opustená a už neverí na lásku, lebo chlapi sú takí a takí. V horšom prípade s tým telefonicky otravuje šťastne zadané alebo rovnako postihnuté kamarátky. Logika? To slovo v slovníku ani nemá, ale postupom času ju  budú veľa stáť nové baterky do vibračného kamaráta.

3. Otec rodiny chodí iba medzi prácou a bytom (žiadne bary, žiadny šport, žiadne cudzie baby...) , kde na obidvoch frontom maká ako nevoľník. V robote má hluk, stres a psychickú záťaž, doma hluk a nedostatok oddychu. Výsledok? Po jeho prvom infarkte sa hádam princezná preberie.     

Čo s tým?
Hádam aj do ústavy našej srandovnej republiky by som nechal doplniť dodatok, podľa ktorého by mladá žena deň po svojich 18. narodeninách mala nastúpila na tzv.“školu partnerského života“. Že by to bola pohodička? Vôbec nie. Škola by obnášala pol roka života s totálnych chrapúňom. Miesto pusinky na privítanie by ju vo dverách čakala jedna vzduchom chladená. Žiadna pomoc v domácnosti (vynášanie smetí, vyvesenie prádla, vysávanie, umývanie riadu...) , žiadna romantika (masáže, maznanie, škrabkanie, kvety...), žiadna zábava či kultúra – iba chruňo v mastnom tielku pri futbale žerúci čipsy a slaninu s cibuľou, a v byte prevláda väčšinou pach piva a jeho prasačieho potu.

Verím tomu,  že po takomto akčnom „školení“ by si moderné slečinky (čo ani čaj nevedia uvariť), použiteľné staré dievky (čo ofrflú aj neofrflateľné) a vydaté paničky, vážili normálnych chlapov a upustili do svojich prehnaných nárokov. Milionár so zariadeným bytom a luxusným autom, 24 hodinovým dostatkom času na rodinu,  nadupanou postavou  pod tvárou Georga Cloonyho s 25 centimetrovým vtákom naozaj nemôže byť každý chlap.

The fine

Ako hovorí môj postarší a životom otrkaný kamarát „Keď je somárovi dobre, tak začne na ľade tancovať“ Záver si už urobte podľa toho sami...

 

Article in English: Women don´t appreciate good men!Súvisiace články:


A čo muži, vážia si dobré ženy?!

Autor: Myshoun, 4.4.2011
Foto: psychologytoday.com